Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ shock absorption pu runway flooring ] αγώνας 111 προϊόντα.
PU σάντουιτς κόκκων 13mm EPDM τρέχοντας διαδρομή για τη γυμναστική και το στάδιο
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13 mm πάχος διεθνούς προτύπου ή προσαρμογή |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Προσαρμοσμένο δάπεδο διαδρομής SPU τρέχοντας για εσωτερικό υπαίθριο
| Υλικό: | SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 13mm |
Δάπεδο παιδικών χαρών SPU, ολυμπιακό συνθετικό γήπεδο μπάσκετ πάρκων
| Λειτουργία:: | Όμορφη διακόσμηση, Soundproof, ασφαλής προστασία |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο Vairoud, αθλητική παιδική χαρά, αθλητικό παιχνίδι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος, παντός καιρού |
Παντός καιρού δάπεδο SPU, αδιάβροχο συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
| Λειτουργία:: | Το χρηματοκιβώτιο προστατεύει, όμορφος διακοσμήστε |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Παντός καιρού, αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |
Σκληρό τοπ μαλακό κατώτατο σημείο δαπέδων 1.6Mpa μαξιλαριών ελαστικό SPU
| Λειτουργία: | Ασφαλής προστασία, όμορφη διακόσμηση |
|---|---|
| εφαρμογή: | αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | παντός καιρού αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |
Να μην εξασθενίσει τον αθλητισμό SPU που δαπεδώνει το τοξικό ισχυρό γδάρσιμο αναπήδησης μη ανθεκτικό
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο αντισφαίρισης, baketball δικαστήριο, στάδιο, γυμνάσιο |
| Πάχος: | 3mm8mm, ή μπορούν να προσαρμόσουν |
Να μην εξασθενίσει τον υψηλό αθλητισμό αντισφαίρισης αναπήδησης SPU που δαπεδώνει τον επαγγελματία μη τοξικό
| Χρώμα: | Κόκκινοι, πράσινοι και γκρίζοι ή μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Δικαστήριο και στάδια σχολικού αθλητισμού |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο, %: | 853 |
καλαθοσφαίριση 3.5mpa SPU που δαπεδώνει το αδιάβροχο κόκκινο αντι φωτογραφικών διαφανειών για το δικαστήριο σχολικού αθλητισμού
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Σκληρότητα, 20℃: | 46 |
| Εκτατή επιμήκυνση: | 1108 |
Υψηλή ένδυση δαπέδων γήπεδο μπάσκετ αναπήδησης SPU - ανθεκτικός μη τοξικός
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Η αξία Springback: | 22 |
| Συντελεστής τριβής ολίσθησης: | 0,5 |
Συστήματα σάντουιτς δαπέδου 13 mm από καουτσούκ
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |

