Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ shock absorption pu runway flooring ] αγώνας 111 προϊόντα.
Αθλητική λαστιχένια συνθετική τρέχοντας διαδρομή στίβου πολυουρεθάνιου
| Εφαρμογή:: | Συνθετικό Αθλητικό Τρόπος και Αθλητικό Πεδίο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
| Τύπος:: | Αθλητική πίστα από PU καουτσούκ |
Καλή αντοχή σε καιρικές συνθήκες Προστασία του περιβάλλοντος ΠΟ Τρόπος τρέξης κατασκευαστής Κίνας
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
Ουρανού μπλε χρώματος αντοχής τρέχοντας διαδρομή αθλητισμού διαδρομής σάντουιτς τρέχοντας
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Δάπεδο ανταγωνισμού SPU παιχνιδιών γήπεδο μπάσκετ παιδικών χαρών
| Λειτουργία:: | Όμορφη διακόσμηση, Soundproof, ασφαλής προστασία |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο Vairoud, αθλητική παιδική χαρά, αθλητικό παιχνίδι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικό προς το περιβάλλον, χωρίς περιβάλλον, παντός καιρού |
13mm αδιάβροχος Soundproof αντιολισθητικός διαδρομής τρεξίματος σάντουιτς αθλητικός
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Πλήρη PUR Εξωτερική Αθλητική Τρόπος Τρέξιμου από καουτσούκ Πιστοποιητικό IAAF
| Δάχος:: | 13mm, ή Προσαρμόστε ανά αίτηση |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, προσαρμοσμένο, κόκκινο ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό:: | Ανθεκτικό στις υπεριώδεις ακτινοβολίες, Αντικατάρριψη, απορρόφηση κρούσεων |
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή ITF, μη τοξικός αθλητισμός που τρέχει τη διαδρομή
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
τρέχοντας διαδρομή συστημάτων σάντουιτς 13mm
| Παιχνίδι:: | τρέχοντας διαδρομή |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης: | Σταθερός |
Στεγανοποιήστε την τρέχοντας διαδρομή 400m
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 138.6% |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm, πάχος ανά αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
13mm IAAF Συνθετικό καουτσούκ τροχιά τρέξιμο Σπάικοτινγκ Τάρτανα Σάντουιτς Τύπος
| Εφαρμογή:: | Αθλητική πίστα, πίστα για τρέξιμο, στάδιο, γυμναστήριο, αθλητικά και παιδικά κλπ. |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | Φιλικό προς το περιβάλλον, χωρίς περιβαλλοντικά επιπτώσεις, ανθεκτικό στο συνθετικό καουτσούκ |
| Λειτουργία:: | Ηχομόνωση, αντρίκλιση, αντιστατική, θερμική μόνωση |

