Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ red polyurethane running track ] αγώνας 215 προϊόντα.
Το κόκκινο PU κόκκων EPDM τρέχοντας σύνολο διαδρομής χύνει το σύνδεσμο πολυουρεθάνιου
| Αμήκρυνση κατά τη διάσπαση: | 1380,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
CE Πολυουρεθάνιο Τρόπος Τρέξιμου 13mm Συνθετικός Τρόπος Τρέξιμου Γεώρημα Δρομολογίου
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό πάτωμα |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | > 40% |
EPDM Granule Red PU Running Track Full Pour Polyurethane Binder (Κόκκινο EPDM κόκκινο ΠΥ)
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| Δάχος: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | > 35% |
Συνθετικό πολυουρεθάνιο που τρέχει τις αθλητικές διαδρομές για την παιδική χαρά
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Κόκκινοι λαστιχένιοι τρέχοντας κόκκοι διαδρομής EPDM για την παιδική χαρά
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
9mm Anti Skiding PU Τρόπος τρέξιμου Πολυουρεθάνιο Ρούμπα Τρόπος τρέξιμου Δρόμος διαδρόμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, κίτρινο και μπλε. |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης των κρούσεων: | 38.9-40.1 |
| Εκτατή δύναμη: | 0.4-0.8 |
Μη τοξικός ελεύθερος αναπνεύσιμος ρύπανσης διαδρομής τρεξίματος πολυουρεθάνιου υπαίθριος τεχνητός
| Υλικό: | ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΟ |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Πάχος: | 13mm |
υπαίθρια αντιολισθητική SPU τρέχοντας διαδρομή 13mm με Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
Αθλητική λαστιχένια συνθετική τρέχοντας διαδρομή στίβου πολυουρεθάνιου
| Εφαρμογή:: | Συνθετικό Αθλητικό Τρόπος και Αθλητικό Πεδίο |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
| Τύπος:: | Αθλητική πίστα από PU καουτσούκ |
UV ανθεκτικό αθλητικό τρέχοντας να απορροφήσει κλονισμού πολυουρεθάνιου διαδρομών
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |

