Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ red polyurethane running track ] αγώνας 215 προϊόντα.
Πλήρης PUR συνθετική πίστα εξωτερικού EPDM υγρό στρώμα πάτωμα διαδρόμου
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, Αδιάβροχο, Αντιστροχικό, διακοσμητικό |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
Εύκολα PU κατασκευής τρέχοντας διαδρομή/δάπεδο διαδρόμων
| χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
| Βενζόλιο: | Κανένας έλεγχος έξω |
Κόκκινη τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Σχολείο να μην εξασθενίσουν τις λαστιχένιες τρέχοντας αντι ακίδες απορρόφησης κλονισμού διαδρομής
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.47mm |
|---|---|
| Αξία αντι-φωτογραφικών διαφανειών (bpn 20℃): | 47 |
| Εκτατό stength, MPA: | 1.11 |
Λάστιχο τύπων σάντουιτς που τρέχει τοξικός αδιάβροχος Soundproof διαδρομής μη
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γυμναστήρια, σχολικά στάδια, αθλητισμός στίβου και πισίνα |
| Υλικό: | Polyurea πυριτίου |
Πλήρης PU λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή αναπήδησης ύφους υψηλή αδιάβροχη για τα σχολεία
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10 έτη |
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.37mm |
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή 13mm, μη τοξική κόκκινη τρέχοντας διαδρομή
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Λαστιχένιο τρέχοντας τοξικό 13mm SPU πάχος διαδρομής μη
| Πάχος: | 13 |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού, %: | 35.6 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0.8mm |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή Polyurea πυριτίου που ψεκάζει διαπερατό μη τοξικό επιστρώματος
| Χρώμα: | Κόκκινος ή πράσινος ή μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | Polyurea πυριτίου |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
13mm αδιάβροχος Soundproof αντιολισθητικός διαδρομής τρεξίματος σάντουιτς αθλητικός
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |

