Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ red polyurethane running track ] αγώνας 215 προϊόντα.
Εύκολη τρέχοντας διαδρομή Spu κατασκευής με την πιστοποίηση Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνη σιλικόνης |
|---|---|
| χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 13mm |
13mm συνθετικό αθλητικό καουτσούκ υλικό πίστας τρέξιμου με PU σύνδεσμο
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Δάχος: | 13mm |
Τρόπος τρέξιμου τύπου σάντουιτς Self Knot για οποιαδήποτε μορφή χώρων προπόνησης αθλητισμού
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
| Δάχος: | 13mm |
PU διεθνών προτύπων αθλητική λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή 13mm
| Υλικό: | ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΙΟ |
|---|---|
| Σχέδιο: | Κόκκος EPDM |
| Κάθετη παραμόρφωση: | >1.74 |
Εύκολη ανθεκτικά PU κατασκευής και καιρού τρέχοντας διαδρομή/δάπεδο διαδρόμων
| χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
| Απορρόφηση κλονισμού: | 38.9-40.1 |
Η εύκολη κατασκευή PU που τρέχει το αντι UV διαδρομής ανταποκρίνεται στα πρότυπα Iaaf
| χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
| Πάχος: | 13mm |
EPDM ραδιοτηλεόραση συνθετικό καουτσούκ διαπερατός τύπου τροχιά τρέξιμο Iaaf πιστοποιημένο
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Δάχος: | 13mm |
Υπαίθρια εύκολη μπλε SPU κατασκευής τρέχοντας διαδρομή ουρανού για το σχολείο
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Δάχος: | 13mm |
Πράσινο πολυουρεθάνιου αντι UV κόκκων συνδέσμων λαστιχένιο για την παιδική χαρά
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορεί να ελέγξει το διάγραμμα χρώματος |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία ασφάλειας |
1.5mm Πλατόπεδο EPDM Granules Rubber Crumb Ανακυκλωμένη πίστα τρέξιμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορείτε να ελέγξετε χρωματικό διάγραμμα |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | 00,5-1,5 χιλιοστών, 1-3 χιλιοστών, 2-4 χιλιοστών, προσαρμοσμένο. |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία της ασφάλειας |

