Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ red polyurethane running track ] αγώνας 215 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη ένδυση διαδρομής SPU συνθετική τρέχοντας - ανθεκτικό πάχος 13mm
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 13mm |
Αθλητισμός SPU που δαπεδώνει την καιρική ανθεκτική τρέχοντας διαδρομή 13mm πάχος
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10 έτη |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Αντι-Σπικ πολύχρωμη πίστα τρέξιμου PU πίστα τρέξιμου με πιστοποιητικό Iaaf
| Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Ποσοστό απορρόφησης κρούσης, %: | 38.9-40.1 |
αντι φωτογραφική διαφάνεια απορρόφησης κλονισμού διαδρομής 13mm Laaf συνθετική PU τρέχοντας
| Υλικό: | ΠΕ |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
Soundproof δάπεδο SPU για το τρέχοντας υλικό δαπέδων διαδρομής σάντουιτς
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Εγκρίθηκε από το ΔΟΕΑΑ η αθλητική πίστα από ελαστικό για 400 μέτρα
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 13mm |
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
Τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου SBR φιλική προς το περιβάλλον
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Σχολική περιβαλλοντικά SPU τρέχοντας διαδρομή/δάπεδο διαδρόμων
| Υλικό: | SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | GREEN/BLUE/RED |
| Ανθεκτικά έτη: | Πάνω από δέκα έτη |
UV υπαίθρια αθλητική πλήρης PU αντίστασης τρέχοντας διαδρομή με το πιστοποιητικό Iaaf
| υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Βενζόλιο: | Κανένας έλεγχος έξω |
Το Iaaf πιστοποίησε την παντός καιρού 13mm αθλητικά PU τρέχοντας διαδρομή/το δάπεδο διαδρόμων
| χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | 38.9%-40.1% |

