Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ red polyurethane running track ] αγώνας 215 προϊόντα.
Ακρυλική επιφάνεια υψηλής ανόδου για χρήση σε όλες τις καιρικές συνθήκες
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/πράσινο/μπλε/ιώδες |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 857% |
Επαγγελματικό Spu ξύλινη υφή μπάσκετ αθλητικό γήπεδο με πιστοποιητικά RoHS
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | ξύλινη υφή |
| Δάχος: | 3mm10mm |
Καλή απόδοση Σιλικόνιο PU γήπεδο τένις
| Υλικά: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/πράσινο/μπλε/ιώδες |
| Ψηλή παραμόρφωση: | 2.3mm |
Εσωτερικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης ITF, πράσινο συνθετικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Δάπεδο παιδικών χαρών SPU, ολυμπιακό συνθετικό γήπεδο μπάσκετ πάρκων
| Λειτουργία:: | Όμορφη διακόσμηση, Soundproof, ασφαλής προστασία |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο Vairoud, αθλητική παιδική χαρά, αθλητικό παιχνίδι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος, παντός καιρού |
Soundproof δάπεδο SPU, συνθετικό δάπεδο καλαθοσφαίρισης IAAF
| Λειτουργία:: | Όμορφη διακόσμηση, Soundproof, ασφαλής προστασία |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο Vairoud, αθλητική παιδική χαρά, αθλητικό παιχνίδι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος, παντός καιρού |
Μπλε δάπεδο SPU, δάπεδο γήπεδο μπάσκετ 2.3mm εσωτερικό
| Λειτουργία:: | Όμορφη διακόσμηση, Soundproof, ασφαλής προστασία |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο Vairoud, αθλητική παιδική χαρά, αθλητικό παιχνίδι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος, παντός καιρού |
Αντι UV SPU που δαπεδώνει σκληρό τοπ μαλακό κάτω κανένας αποχρωματισμός
| Λειτουργία:: | Ασφαλής προστασία, όμορφη διακόσμηση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Παντός καιρού, αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |
Δάπεδο καλαθοσφαίρισης ΣΟ-S01 SPU με το μη τοξικό αβλαβές πράσινο υλικό
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Η αξία springback: | 22 |
| Η εκτατή δύναμη: | 0.7mpa |
Υπαίθρια αναπήδηση στο δάπεδο κανονικού και γήπεδο μπάσκετ αντι-διήθησης SPU
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10years |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |

