Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ red polyurethane running track ] αγώνας 215 προϊόντα.
Λαστιχένια ακρυλική αναπήδηση μαξιλαριών δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Γήπεδο Floorig αντισφαίρισης Polyurea Wateproof και Soundproof και ανθεκτικό πυριτίου γρατσουνιών για τα σχολεία
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
|---|---|
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
Φυματίωση-201Base αθλητική δαπέδωση αντισφαίρισης εγχυτήρων SPU, μη τοξική
| Υλικό: | polyurea πυριτίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Αποτελεσματικότερο και οπτικό μικτό ΣΟ-S04 - δάπεδο Baskatball κρυστάλλου Γ
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
64 PU πυριτίου τριβής Sliid δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
ΣΟ-S02 PU πυριτίου δάπεδο και μη τοξική και υψηλή αναπήδηση, απορρόφηση 5 αντίκτυπου
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5years |
Εύκολο κατασκευής δάπεδο γήπεδο μπάσκετ SPU κρυστάλλου Eco φιλικό με Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| χρώμα: | Κίτρινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 310mm |
Υπαίθριο/εσωτερικό δάπεδο Spu πιστοποίησης ITF ανθεκτικό για το γήπεδο αντισφαίρισης
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/μπλε/πράσινος/γκρίζος |
| Πάχος: | 3mm10mm |
Υπαίθριο άνετο δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης καιρικού ανθεκτικό Spu με Itf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινο/πράσινο/μπλε/γκρι |
| Πάχος: | 3mm10mm |
Προσαρμοσμένα φιλικά SPU γήπεδο μπάσκετ Eco που δαπεδώνουν με την πιστοποίηση Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/γκρι |
| Πάχος: | 310mm |

