Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ red polyurethane running track ] αγώνας 215 προϊόντα.
PU πυριτίου 46 σκληρότητας δάπεδο γήπεδο μπάσκετ με ισχυρό Abrashion ανθεκτικό και ολίσθηση ανθεκτική
| Υλικό: | polyurea πυριτίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
ΣΟ-S01 PU πυριτίου δάπεδο καλαθοσφαίρισης και ισχυρό Abration ανθεκτικά και ανθεκτικό τοπ στρώμα ολισθήσεων
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
ΣΟ-S02 μαλακό γήπεδο μπάσκετ αναπήδησης που δαπεδώνει την τριβή ολίσθησης 73 αδιάβροχη
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
6mm παχύ SPU πάτωμα πράσινο εξωτερικό μπάσκετ γήπεδο πλακάκια γήπεδο τένις
| Υλικό: | Πυρίτιο PU |
|---|---|
| Δομή:: | Πρωτόστρωμα, στρώμα μαξιλαριού, στρώμα ενίσχυσης, στρώμα επικάλυψης |
| Δάχος:: | 3-10mm κλπ, μπορεί να προσαρμόσει |
Αντιολισθητικό ελαστικό SPU που δαπεδώνει το μπλε υπαίθριο δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
| Υλικό: | Πυρίτιο PU |
|---|---|
| Δάχος:: | 3-8mm κλπ, μπορεί να προσαρμόσει |
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, γκρι, μπορεί να προσαρμόσει |
Σημαντική ολίσθηση μαξιλαριών Rebounce SPU γήπεδο μπάσκετ σχολικών ναυπηγείων ανθεκτική
| υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/γκρι |
| Πάχος: | 3mm10mm |
3.5Mpa εσωτερικό αντιολισθητικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ δαπέδων αθλητικού δικαστηρίου
| Παιχνίδι μπάλας:: | Μπασκετμπολ και πολλαπλές αθλητικές δαπέδες |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Ανερόστατη, ηχοσταθερή, αντρίγλιστη, προστασία ασφαλείας κλπ. |
| Χαρακτηριστικό:: | Φιλικό προς το περιβάλλον, χωρίς περιβαλλοντικές επιπτώσεις |
Υγρό δάπεδο επιστρώματος SPU, συνθετικό εσωτερικό λαστιχένιο γήπεδο μπάσκετ
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος |
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ IAAF
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχο, Ηχομονωτικό, Αντιολισθητικό κ.λπ |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος |
Σκληρό τοπ μαλακό κατώτατο σημείο δαπέδων 1.6Mpa μαξιλαριών ελαστικό SPU
| Λειτουργία:: | Ασφαλής προστασία, όμορφη διακόσμηση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Παντός καιρού, αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |

