Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ itf tennis court acrylic surface ] αγώνας 159 προϊόντα.
SPU έξω από το δάπεδο γήπεδο μπάσκετ, πολυ αθλητικό δικαστήριο κατωφλιών IAAF
| Παιχνίδι:: | Αντισφαίριση |
|---|---|
| Πάχος:: | 5mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
Σχολείο 7mm υπαίθρια πολυ ρωγμή διήθησης αθλητικού δικαστηρίου αντι
| Παιχνίδι:: | Γήπεδο αντισφαίρισης |
|---|---|
| Πάχος:: | 7mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >40% |
ISO14001 λαστιχένιο υπαίθριο γήπεδο μπάσκετ που δεν δαπεδώνει καμία φυσαλίδα
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Κατάλληλος από ITF SPU το ακρυλικό γήπεδο αντισφαίρισης και κανένα δάπεδο αποφλοίωσης
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια στάδια και γυμναστήρια svhool |
| Εξουσιοδότηση: | 8-10years |
Retardancy φλογών 5mm ITF Level1 και Soundproof δάπεδο γηπέδου σχολικής αντισφαίρισης
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το μπλε ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 8-10years |
PU πυριτίου 0,035 Wearability δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Και τσιμέντο και δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης υλικών Polyurea πυριτίου βάσεων ασφάλτου
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Διαπερατότητα νερού: | 0mm/min |
Γήπεδο Floorig αντισφαίρισης Polyurea Wateproof και Soundproof και ανθεκτικό πυριτίου γρατσουνιών για τα σχολεία
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
|---|---|
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
7mm υπαίθριο SPU και περιβαλλοντικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης Protectin
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 8-10years |
PU πυριτίου εκτατής δύναμης 6mm 3.0mpa δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά γήπεδα και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |

