Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ itf tennis court acrylic surface ] αγώνας 159 προϊόντα.
Συνθετική αθλητική δαπέδωση γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης SPU, μπλε υπαίθριο δάπεδο αθλητικού δικαστηρίου
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Retardancy φλογών:: | Κατηγορία 1 |
| Εκτατή δύναμη:: | 3.2 |
Αποθηκεύοντας πολυουρεθάνιο πυριτίου δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης 1.12MPa
| Παιχνίδι:: | Αντισφαίριση |
|---|---|
| Η εκτατή δύναμη:: | 1.12MPa |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
Λαστιχένιο υπαίθριο δάπεδο 1.12MPa γηπέδου αντισφαίρισης κανένας αποχρωματισμός
| Παιχνίδι:: | Αντισφαίριση |
|---|---|
| Η εκτατή δύναμη:: | 1.12MPa |
| Συσκευασία μεταφορών:: | Βαρέλια και παλέτες |
Περιβαλλοντικά φιλικό υψηλό αντίστροφο προσαρμοσμένο γήπεδο τένις πυριτίου PU με ITF
| Υλικό: | Ακρυλικό SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/ |
| Δάχος: | 3mm10mm |
PU πυριτίου ITF ακρυλικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης μη τοξικό να μην εξασθενίσει την αντι φωτογραφική διαφάνεια
| Χρώμα: | Πράσινοι, μπλε ή μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολικό στάδιο γυμνάσια |
| Αξία της αναπήδησης, %: | 85 |
Εσωτερικό δάπεδο δικαστηρίου μπάντμιντον ITF, δικαστήριο μπάντμιντον επιφάνειας 5mm ακρυλικό
| Παιχνίδι:: | Αντισφαίριση |
|---|---|
| Πάχος:: | 5mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
Ασφαλές και άνετο αθλητικό δάπεδο για επίστρωση γήπεδου τένις με πιστοποιητικό ITf
| Υλικά: | Ακρυλικό SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/πράσινο/μπλε/ιώδες |
| Δάχος: | 3-10 χιλιοστά |
Πράσινο εσωτερικό γήπεδο αντισφαίρισης που δαπεδώνει τη θερμική μόνωση
| Παιχνίδι:: | Αντισφαίριση |
|---|---|
| Πάχος:: | 5mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
Αντι φωτογραφική διαφάνεια δαπέδων ISO9001 γηπέδου αντισφαίρισης πολυουρεθάνιου πυριτίου
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Προδιαγραφή:: | βάρος κάθε βαρελιού: 30kg/barrel |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |

