Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ itf tennis court acrylic surface ] αγώνας 159 προϊόντα.
Γότσος από καουτσούκ ITF SPU Γότσος από ακρυλικό γήπεδο τένις με στρώμα ανάρτησης μαξιλαρίου
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Αξία της αναπήδησης: | 88% |
| Τρίσιμο διαβήματος: | 76n |
Υπαίθριο/εσωτερικό δάπεδο Spu πιστοποίησης ITF ανθεκτικό για το γήπεδο αντισφαίρισης
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/μπλε/πράσινος/γκρίζος |
| Πάχος: | 3mm10mm |
Ανθεκτικό ακρυλικό γήπεδο τένις για αθλητικές αίθουσες, γυμναστήριο
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/γκρι |
| Αξία της αναπήδησης: | 88% |
RoHS υπαίθριο αθλητικού δικαστηρίου δαπέδων δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης νερού ανθεκτικό μη τοξικό
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Κόκκινος αθλητισμός αντισφαίρισης SPU ακρυλικός που δαπεδώνει αδιάβροχο αντιολισθητικό
| Χρώμα: | τα διαφορετικά είδη χρωμάτων ή εσείς μπορούν να προσαρμόσουν |
|---|---|
| Αξία της αναπήδησης, %: | 82 |
| Απορρόφηση αντίκτυπου, %: | 8 |
Αθλητισμός αντισφαίρισης SPU που δεν δαπεδώνει καμία φυσαλίδα
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 857 |
|---|---|
| MPA εκτατής δύναμης: | 3.2 |
| Wearability (750g/500r): | 0,035 |
Ακρυλική επιφάνεια υψηλής ανόδου για χρήση σε όλες τις καιρικές συνθήκες
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/πράσινο/μπλε/ιώδες |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 857% |
PU σιλικόνης δαπέδων δικαστηρίου πετοσφαίρισης 3mm ακρυλικό υπαίθριο μαξιλάρι
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857% |
| Αξία αναπήδησης:: | 88% |
Υπαίθριο δικαστήριο πετοσφαίρισης SPU που δεν δαπεδώνει κανέναν αποχρωματισμό
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Προδιαγραφή:: | βάρος κάθε βαρελιού: 30kg/barrel |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | 30 |
Λάστιχο δικαστηρίου μπάντμιντον IAAF που δεν δαπεδώνει καμία φυσαλίδα αδιάβροχη
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Προδιαγραφή:: | βάρος κάθε βαρελιού: 30kg/barrel |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |

