Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ itf tennis court acrylic surface ] αγώνας 159 προϊόντα.
22% το PU πυριτίου αξίας Springback δάπεδο καλαθοσφαίρισης
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
Level1 φλόγα - καθυστερών Spu που δαπεδώνει την αντι φωτογραφική διαφάνεια για την καλαθοσφαίριση
| Η αξία springback, %: | 29 |
|---|---|
| Τριβή ολίσθησης coeffient: | 0,52 |
| σκληρότητα, 20℃: | 45 |
ΣΟ-S02 PU πυριτίου δάπεδο και μη τοξική και υψηλή αναπήδηση, απορρόφηση 5 αντίκτυπου
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5years |
Αντι UV SPU που δαπεδώνει σκληρό τοπ μαλακό κάτω κανένας αποχρωματισμός
| Λειτουργία:: | Ασφαλής προστασία, όμορφη διακόσμηση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Παντός καιρού, αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |
PU Slicon υπαίθρια απορρόφηση κλονισμού Rebounce μαξιλαριών δαπέδων καλαθοσφαίρισης
| Λειτουργία:: | Ασφαλής προστασία, όμορφη διακόσμηση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Παντός καιρού, αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |
Σκληρό τοπ μαλακό κατώτατο σημείο δαπέδων 1.6Mpa μαξιλαριών ελαστικό SPU
| Λειτουργία: | Ασφαλής προστασία, όμορφη διακόσμηση |
|---|---|
| εφαρμογή: | αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | παντός καιρού αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |
Να μην εξασθενίσει τον αθλητισμό SPU που δαπεδώνει το τοξικό ισχυρό γδάρσιμο αναπήδησης μη ανθεκτικό
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο αντισφαίρισης, baketball δικαστήριο, στάδιο, γυμνάσιο |
| Πάχος: | 3mm8mm, ή μπορούν να προσαρμόσουν |
Soundproof δάπεδο SPU για το τρέχοντας υλικό δαπέδων διαδρομής σάντουιτς
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Πυριτίου πολυουρεθάνιου αδιάβροχη ένδυση δαπέδων καλαθοσφαίρισης λαστιχένια - ανθεκτική
| Υλικό: | Πυρίτιο PU, SPU, πολυουρεθάνιο πυριτίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολική παιδική χαρά, στάδιο, δάπεδο γυμναστικής |
| Χρώμα: | Τα κόκκινα, πράσινα, μπλε, διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |

