Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ polyurethane outdoor artificial running track ] αγώνας 161 προϊόντα.
Λαστιχένια ακρυλική αναπήδηση μαξιλαριών δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
0,52 γλιστρώντας PU πυριτίου συντελεστή τριβής αθλητισμός που δαπεδώνει την εκτατή επιμήκυνση 156
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
158 εκτατός αθλητισμός PU πυριτίου επιμήκυνσης που δαπεδώνει την υψηλή αναπήδηση ελαστική
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
Υπαίθριο/εσωτερικό δάπεδο Spu πιστοποίησης ITF ανθεκτικό για το γήπεδο αντισφαίρισης
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/μπλε/πράσινος/γκρίζος |
| Πάχος: | 3mm10mm |
Ξύλινες επιφάνειες γήπεδο μπάσκετ σύστασης απορρόφησης SPU κλονισμού για εσωτερικό υπαίθριο
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 3mm10mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | 21% |
Μη τοξικό Spu ξύλινη υφή μπάσκετ για εξωτερικούς και εσωτερικούς χώρους
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | ξύλινη υφή |
| Δάχος: | 3mm10mm |
Εξωτερικό γήπεδο αθλητισμού καουτσούκ μπαντμίντον γήπεδο μπάσκετ SPU αθλητικό δάπεδο
| Χρώμα: | Κόκκινο/πράσινο/μπλε/κίτρινο, μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
| πακέτο: | Βαρέλια και παλέτες |
Λαστιχένιο συνθετικό δάπεδο IAAF γήπεδο μπάσκετ αντιολισθητικό
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, παιδική χαρά, αθλητικός και τομέας ανταγωνισμού |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχη, Soundproof, αντιολισθητική, προστασία ασφάλειας, κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος |
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ IAAF
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχο, Ηχομονωτικό, Αντιολισθητικό κ.λπ |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος |
Υπαίθρια αναπήδηση στο δάπεδο κανονικού και γήπεδο μπάσκετ αντι-διήθησης SPU
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10years |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |

