Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ polyurethane outdoor artificial running track ] αγώνας 161 προϊόντα.
Απορρόφηση κλονισμού δαπέδων IAAF αθλητικού δικαστηρίου πολυουρεθάνιου πυριτίου
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
| Απορρόφηση αντίκτυπου:: | 9% |
Το Iaaf ενέκρινε το αθλητικό δάπεδο διαδρόμων SPU από τον επαγγελματικό κατασκευαστή
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
|---|---|
| Αξία αντι-φωτογραφικών διαφανειών: | 56 (Bpn 20) |
| Σκληρότητα (ακτή Α), 20℃: | 47 |
Υπαίθριο λαστιχένιο γήπεδο μπάσκετ SPU που δεν δαπεδώνει καμία ρύπανση
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, γκρίζος, κίτρινος και προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Αξία αντι-φωτογραφικών διαφανειών (BPN 20ºC):: | 56 |
| Υλικό:: | Πολυουρεθάνιο πυριτίου |
Ακρυλικός πράσινος υπαίθριος αδιάβροχος επιφανειών γήπεδο μπάσκετ
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, μπάντμιντον, επιτραπέζια αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
6mm παχύ SPU πάτωμα πράσινο εξωτερικό μπάσκετ γήπεδο πλακάκια γήπεδο τένις
| Υλικό: | Πυρίτιο PU |
|---|---|
| Δομή:: | Πρωτόστρωμα, στρώμα μαξιλαριού, στρώμα ενίσχυσης, στρώμα επικάλυψης |
| Δάχος:: | 3-10mm κλπ, μπορεί να προσαρμόσει |
Αντιολισθητικό ελαστικό SPU που δαπεδώνει το μπλε υπαίθριο δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
| Υλικό: | Πυρίτιο PU |
|---|---|
| Δάχος:: | 3-8mm κλπ, μπορεί να προσαρμόσει |
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, γκρι, μπορεί να προσαρμόσει |
Soundproof PU αθλητισμός που δαπεδώνει την υψηλή απορρόφηση αντίκτυπου παντός καιρού
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Συνθετικό να απορροφήσει κλονισμού δαπέδων γήπεδο μπάσκετ του ISO
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, μπάντμιντον, επιτραπέζια αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
Πράσινη ακρυλική επιφάνεια γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Απορρόφηση κλονισμού δαπέδων γήπεδο μπάσκετ κατωφλιών SPU
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, πετοσφαίριση, μπάντμιντον, αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |

