Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ polyurethane outdoor artificial running track ] αγώνας 161 προϊόντα.
ΣΟ-S01 υψηλή φλόγα δαπέδων Level1 καλαθοσφαίρισης αναπήδησης υπαίθρια - καθυστερών
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
ΣΟ-S01 υπαίθριο 90 ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης επιφανειών γήπεδο μπάσκετ για το σχολείο
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
ΣΟ-S01 PU πυριτίου υπαίθρια καλαθοσφαίριση που δαπεδώνει την εκτατή επιμήκυνση 150 για το σχολείο
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Εκτατή επιμήκυνση 156 υπαίθρια καλαθοσφαίριση πυριτίου που δαπεδώνει αδιάβροχος Soundproof
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
PU πυριτίου υπαίθριο αθλητικό δάπεδο 95 ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης για το σχολείο
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Υπαίθριο υψηλό αθλητικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ SPU απόδοσης με Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/γκρι |
| Πάχος: | 310mm |
PU πυριτίου υπαίθριο αθλητικό δάπεδο
| Παιχνίδι σφαιρών:: | Καλαθοσφαίριση, και πολυ αθλητική δαπέδωση |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχη, Soundproof, αντιολισθητική, προστασία ασφάλειας, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, παιδική χαρά, αθλητικός και τομέας ανταγωνισμού |
RoHS υπαίθριο πολυουρεθάνιο πυριτίου δαπέδων καλαθοσφαίρισης λαστιχένιο
| Παιχνίδι:: | γήπεδο μπάσκετ |
|---|---|
| Πάχος:: | 8mm |
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο πυριτίου |
2023 Νέο έργο εργοστάσιο προμήθειες εξωτερικό Spu μπάσκετ Δίκτυο πάχος μπορεί να προσαρμόσει
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/γκρι |
| Η αξία springback: | 30% |
Υπαίθριο άνετο δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης καιρικού ανθεκτικό Spu με Itf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινο/πράσινο/μπλε/γκρι |
| Πάχος: | 3mm10mm |

