Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ non toxic epdm rubber flooring ] αγώνας 120 προϊόντα.
Λαστιχένιο γαλάκτωμα νερού συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου κατασκευής
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή |
Τα μπλε υπαίθρια λαστιχένια χαλιά παιδικών χαρών υγρά χύνουν τους κόκκους EPDM
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Αδιάβροχος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου λαστιχένιος για το τρέξιμο της διαδρομής
| Οριοθέτηση της λειτουργίας: | δομική κόλλα |
|---|---|
| μορφολογία: | γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή: | παιδική χαρά, σχολείο, εμπορικό κατοικημένο κτήριο |
Μη ακτινοβολίας λαστιχένιο EPDM να απορροφήσει κλονισμού δαπέδων γυμναστικής κόκκων εσωτερικό
| Χρώμα: | ο Μαύρος με τους κόκκους EPDM |
|---|---|
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | αντιδονητικός |
| όνομα: | λαστιχένια χαλιά γυμναστικής |
Αντιθορυβική λαστιχένια γυμναστικής αντι δόνηση μορφής χαλιών τετραγωνική
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος με τους κόκκους EPDM |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Αντιδονητικός |
| Όνομα:: | Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής |
Αντιθορυβική λαστιχένια γυμναστικής αντι δόνηση μορφής χαλιών τετραγωνική
| χρώμα: | ροζ με τους κόκκους epdm |
|---|---|
| χαρακτηριστικό γνώρισμα: | αντιδονητικός |
| όνομα: | λαστιχένια χαλιά γυμναστικής |
2.0Mpa λαστιχένια υπαίθρια παιδική χαρά αντιολισθητικό ISO14001 κεραμιδιών
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Υγρός χύστε στο ψίχουλο το λαστιχένιο σύνδεσμο πολυουρεθάνιου διαφανής σύνδεσμος EPDM
| Όνομα προϊόντων:: | PU κόλλα, PU κόλλα, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου |
|---|---|
| εφαρμογή:: | Τρέχοντας διαδρομή που εμφανίζεται, αθλητισμός που δαπεδώνει το επίστρωμα, δάπεδο παιδικών χαρών |
| Τύπος:: | Ένα συστατικό PU |
Ψίχουλο λαστιχένιο αντι UV Ecolastic παιδικών χαρών EPDM παιδιών
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, πορφυρός, κ.λπ. |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 0.52.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας |
Πορφυροί λαστιχένιοι κόκκοι για την τεχνητή όξινη αλκαλική αντίσταση τύρφης
| Υλικό:: | Καουτσούκ αιθυλενοπροπυλενίου-διενοτερπολυμερούς |
|---|---|
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, κίτρινο, μπλε, πορτοκαλί, μωβ κλπ. |
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5 - 2,0 mm, 0,5-2,5 mm |

