Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ non toxic epdm rubber flooring ] αγώνας 120 προϊόντα.
Μη εξασθενίζοντας λαστιχένιοι κόκκοι Jogging χρωματισμένο διαδρομή EPDM EPDM
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορεί να ελέγξει το διάγραμμα χρώματος |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία ασφάλειας |
Το λαστιχένιο δάπεδο κόκκων EPDM, IAAF υγρό χύνει το λαστιχένιο δάπεδο
| Υλικό:: | EPDM, PU σύνδεσμος |
|---|---|
| Αναλογία μιγμάτων:: | PU σύνδεσμος: Κόκκος EPDM = 1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Φιλικό και UV ανθεκτικό EPDM λαστιχένιο δάπεδο Eco για την παιδική χαρά σχολικών παιδιών
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.5% |
Λαστιχένιο δάπεδο διαδρομής EPDM Jogging, υπαίθρια λαστιχένια παιδική χαρά δαπέδων RoHS
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Υπαίθριο επαγγελματικό λαστιχένιο δάπεδο EPDM για την παιδική χαρά ικανότητας/άσκησης
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.5% |
Μη τοξικό και αβλαβές τοποθετημένο σε στρώματα κινούμενο δάπεδο για την παιδική χαρά/τον παιδικό σταθμό
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
| σκληρότητα: | 47 |
Λαστιχένιο τρέχοντας τοξικό 13mm SPU πάχος διαδρομής μη
| Πάχος: | 13 |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού, %: | 35.6 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0.8mm |
Μη τοξικά λαστιχένια χαλιά γυμναστικής, αλεξίπυροι ρόλοι δαπέδων γυμναστικής λαστιχένιοι
| Χρώμα:: | Προσαρμοσμένα χρώματα |
|---|---|
| Λογότυπο:: | Προσαρμοσμένο λογότυπο Availale |
| Όνομα προϊόντων:: | Μη τοξικοί ρόλοι δαπέδων γυμναστικής λαστιχένιοι/λαστιχένια κεραμίδια/λαστιχένια χαλιά γυμναστικής |
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής RoHS, αδιάβροχα χαλιά πατωμάτων γυμναστικής λαστιχένια
| Χρώμα:: | Προσαρμοσμένα χρώματα |
|---|---|
| Λογότυπο:: | Προσαρμοσμένο λογότυπο Availale |
| Όνομα προϊόντων:: | Μη τοξικοί ρόλοι δαπέδων γυμναστικής λαστιχένιοι/λαστιχένια κεραμίδια/λαστιχένια χαλιά γυμναστικής |
λαστιχένιο δάπεδο παιδικών χαρών ικανότητας κόκκων 3mm EPDM αντιολισθητικό
| Χρώμα:: | τα διάφορα φωτεινά χρώματα για επιλέγουν |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Αναλογία μιγμάτων συνδέσμων EPDM & PU: | PU σύνδεσμος: EPDM=1kg: 5.5kg ή 1kg: 6kg |

