Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ non toxic epdm rubber flooring ] αγώνας 120 προϊόντα.
Κόκκοι από καουτσούκ EPDM Level Anti UV IAAF για δάπεδα παιδικής χαράς
| Χρώμα:: | Κόκκινο, Μπλε, Πράσινο, διάφορα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές σώμα |
| Τυποποιημένα μεγέθη:: | 0,5-1,5mm, 1-3m, 2-4mm ή σύμφωνα με το αίτημα |
Συνθετικοί ζωηρόχρωμοι λαστιχένιοι κόκκοι EPDM για τη λαστιχένια παιδική χαρά χαλιών
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Βενζόλιο: | Κανένας έλεγχος έξω |
Διαφορετικά φωτεινά χρώματα EPDM κόκκους καουτσούκ για τα πατώματα παιχνιδιών ασφαλείας
| Υλικό: | Κόκκοι EPDM |
|---|---|
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.5% |
| Η αξία springback: | 30% |
Κίνηση EPDM που δαπεδώνει την κολλοειδή κόλλα τμημάτων μορίων ενιαία που αναμιγνύει την επίστρωση
| Χρώμα: | κόκκινος πράσινος ή προσαρμόζει |
|---|---|
| Ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 98.4 |
| Η αξία springback: | 25mm |
Λάστιχο τύπων σάντουιτς που τρέχει τοξικός αδιάβροχος Soundproof διαδρομής μη
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γυμναστήρια, σχολικά στάδια, αθλητισμός στίβου και πισίνα |
| Υλικό: | Polyurea πυριτίου |
Μη τοξικός αθλητισμός που δαπεδώνει το συγκολλητικό σύνδεσμο επιστρώματος πολυουρεθάνιου
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή |
13mm Iaaf Εγκριθείσα EPDM Ρουτίνα Granule Self Knot Μεικτός Τύπου PU πάτωμα διαδρόμου
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Δάχος: | 13mm |
Λαστιχένιοι κόκκοι δαπέδων EPDM παιδικών χαρών παιδιών αντοχής
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε κόκκους καουτσούκ:: | 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, 40% κλπ. |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Ανακυκλωμένη SBR ITF υπαίθρια λαστιχένια απόδειξη φορμών κόκκων γυμναστικής χαλιά
| Χρώμα:: | Ο Μαύρος με τους κόκκους EPDM |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Να απορροφήσει κλονισμού, αντιολισθητικό |
| Όνομα:: | Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής |
Υγρός χύστε στο δάπεδο ψίχουλου EPDM το λαστιχένιο PU συνδέσμων πολυουρεθάνιου σύνδεσμο
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή |

