Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ shock absorption pu runway flooring ] αγώνας 111 προϊόντα.
400m ΠΥ Τρόπος τρέξιμου 1.12Mpa Πλήρη ΠΥ Σύστηματα Sandwich Γεώρημα διαδρόμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πράσινο, μπορεί να προσαρμοστεί. |
|---|---|
| Αξία κατά της ολίσθησης:: | > 56 |
| Επεκτάσεις ελαστικότητας: | > 46% |
Αντι- UV Συνθετική πίστα τρέξιμου 13mm Σπρέι Κορφή επιφάνειας πάτωμα διάδρομου
| Παιχνίδι:: | Αθλητική πίστα, αθλητικός διάδρομος |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφαλείας, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, κ.λπ. |
Αντι-ΥΡ PU δρομολόγιο ανακύκλωσης SBR καουτσούκ αντίσταση φθοράς πάτωμα διαδρόμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13 mm, ή πάχος ανά αίτηση |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Σύνθετο PU τροχιά τρέξιμου θερμικής μόνωσης πλαστικό πάτωμα διαδρόμου
| Επεκτάσεις κατά τη διάσπαση: | 138,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
IAAF Συνθετική τροχιά τρέξιμου για όλα τα καιρικά φαινόμενα Θερμική μόνωση πάτωμα διαδρόμου
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης:: | Εγκατάσταση επί τόπου με μηχανήματα και εργαλεία |
Τρόπος από συνθετικό καουτσούκ Προστασία του περιβάλλοντος
| Παιχνίδι:: | Αθλητική πίστα, αθλητικός διάδρομος |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Προστασία ασφαλείας, αντιστατική, θερμική μόνωση |
| Χρώμα:: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πράσινο. |
ΙΑΑΦ Σχολή ΠΥ Τρόπος τρέξιμου Αντιστατικό Φιλικό προς το περιβάλλον πάτωμα διαδρόμου
| Αξία κατά της ολίσθησης:: | 56 |
|---|---|
| Δυνατότητα τέντωσης (MPa): | 1.12 |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
PU Slicon υπαίθρια απορρόφηση κλονισμού Rebounce μαξιλαριών δαπέδων καλαθοσφαίρισης
| Λειτουργία:: | Ασφαλής προστασία, όμορφη διακόσμηση |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό παιχνίδι, γήπεδο μπάσκετ, γήπεδο αντισφαίρισης |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Παντός καιρού, αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |
δάπεδο αθλητικού δικαστηρίου απορρόφησης SPU κλονισμού Rebounce μαξιλαριών 3mm8mm
| Λειτουργία:: | Όμορφη διακόσμηση, ασφαλής προστασία |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητική παιδική χαρά, αθλητικό παιχνίδι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Eco-ελεύθερος, παντός καιρού, αντι-UV, φιλικός προς το περιβάλλον |
Δάπεδο καλαθοσφαίρισης SPU
| Η αξία springback: | 30 |
|---|---|
| συντελεστής τριβής ολίσθησης: | 0,53 |
| ποσοστό αποκατάστασης συμπίεσης: | 97 |

