Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ itf athletic running track ] αγώνας 165 προϊόντα.
PU σιλικόνης δαπέδων δικαστηρίου πετοσφαίρισης 3mm ακρυλικό υπαίθριο μαξιλάρι
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857% |
| Αξία αναπήδησης:: | 88% |
Καταστήστε αλεξίπυρα το δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης Polyurea πυριτίου 6mm, να μην εξασθενίσετε και ανθεκτικός
| Χρώμα: | Το μπλε ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10years |
| Λειτουργία: | αντι-silide και υψηλή αναπήδηση και αδιάβροχος και αντι-UV |
Και τσιμέντο και δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης υλικών Polyurea πυριτίου βάσεων ασφάλτου
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Διαπερατότητα νερού: | 0mm/min |
7mm υπαίθριο SPU και περιβαλλοντικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης Protectin
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 8-10years |
επιμήκυνση 5mm 856% PU πυριτίου σπασιμάτων στο δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
0.038mpa Wearability για το δάπεδο καλαθοσφαίρισης SPU
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Γήπεδο Floorig αντισφαίρισης Polyurea Wateproof και Soundproof και ανθεκτικό πυριτίου γρατσουνιών για τα σχολεία
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
|---|---|
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
Λαστιχένια ακρυλική αναπήδηση μαξιλαριών δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Συνθετική αθλητική δαπέδωση γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Πράσινη ακρυλική επιφάνεια γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |

