Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ itf athletic running track ] αγώνας 165 προϊόντα.
Συνθετικό πολυουρεθάνιο που τρέχει τις αθλητικές διαδρομές για την παιδική χαρά
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |
Καμία εξασθενίζοντας διαδρομή φυλών που δαπεδώνει την προστασία του περιβάλλοντος
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.48 |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Υλικό συνθετικού καουτσούκ
| Αξία κατά της ολίσθησης:: | 56 |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη (MPA): | 1.12 |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
Αντι UV φιλικός προς το περιβάλλον διαδρομής πολυουρεθάνιου λαστιχένιος αθλητικός
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Αντι PU ακίδων διάδρομος που δαπεδώνει τη UV απόδειξη
| Όνομα προϊόντων: | Αντι UV και PU αντι-ακίδων δάπεδο διαδρόμων |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού, %: | 38.9 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 1.74 |
0.8Mpa λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου για το τρέξιμο των κόκκων διαδρομής EPDM
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Όνομα προϊόντων:: | Σύνδεσμος πολυουρεθάνιου για τους λαστιχένιους κόκκους, τρέχοντας διαδρομή, κόκκοι EPDM |
Γυμνάσια συνθετικό SPU που τρέχουν το αντι UV Ordorless δαπέδων
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Εσωτερικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης ITF, πράσινο συνθετικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
PU πυριτίου 5mm παχύ αθλητικό δάπεδο αθλητικού δικαστηρίου καλαθοσφαίρισης
| Υλικό: | Πυρίτιο PU, πολυουρεθάνιο πυριτίου, επίστρωμα SPU |
|---|---|
| εφαρμογή: | Αντισφαίριση, καλαθοσφαίριση, μπάντμιντον, πετοσφαίριση, κ.λπ. |
| Δομή:: | Ο εγχυτήρας, στρώμα μαξιλαριών, ενισχύει το στρώμα, topcoat στρώμα |
Ανθεκτικός στην φθορά PU Τρόπος τρέχουσας τροχιάς Υψηλή απορρόφηση συγκρούσεων Γεώρημα διαδρόμου
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο. |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μη επαγγελματική πίστα, γυμναστήριο, σχολική πίστα, αθλητική πίστα |
| Ειδικότητα: | Υψηλή απορρόφηση κραδασμών, εύκολο καθαρισμό και συντήρηση και ελαστική σταθερότητα |

