Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ sport 50mm artificial grass ] αγώνας 21 προϊόντα.
Υπαίθριο λαστιχένιο γήπεδο μπάσκετ SPU που δεν δαπεδώνει καμία ρύπανση
| Χρώμα:: | Κόκκινος, μπλε, γκρίζος, κίτρινος και προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Αξία αντι-φωτογραφικών διαφανειών (BPN 20ºC):: | 56 |
| Υλικό:: | Πολυουρεθάνιο πυριτίου |
Soundproof δάπεδο SPU για το τρέχοντας υλικό δαπέδων διαδρομής σάντουιτς
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Level1 φλόγα - καθυστερών Spu που δαπεδώνει την αντι φωτογραφική διαφάνεια για την καλαθοσφαίριση
| Η αξία springback, %: | 29 |
|---|---|
| Τριβή ολίσθησης coeffient: | 0,52 |
| σκληρότητα, 20℃: | 45 |
Να μην εξασθενίσουν την καλαθοσφαίριση SPU που δαπεδώνει αντι Skiding ανθεκτικά 8mm
| Χρώμα: | Πράσινος, κόκκινος, σάπφειρος μπλε, γκρίζος |
|---|---|
| Κάθετη παραμόρφωση: | 1.0mm |
| Φλόγα - καθυστερών: | Level1 |
Αδιάβροχο συνθετικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης φιλικό προς το περιβάλλον
| Παιχνίδι:: | Γήπεδο αντισφαίρισης |
|---|---|
| Πάχος:: | 10mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Κόκκινο κανένα PU σιλικόνης αποφλοίωσης δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης Soundproof
| Αντίσταση πυρκαγιάς: | Level1 |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος |
| Λειτουργία: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντι-φωτογραφική διαφάνεια και UV αντίσταση |
Πλήρης καθαρότητα αυτο-όγκος Spu καουτσούκ τροχιά από επαγγελματία κατασκευαστή
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Δάχος: | 13mm |
| Retardancy φλογών: | Ι |
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής IAAF, γραμμή 22.5MPa που χαρακτηρίζουν τη μηχανή
| Δύναμη:: | 2.2kw/3600rpm |
|---|---|
| Monotype HDNDA:: | G×100 |
| Ικανότητα δεξαμενών:: | 16L |
Σχολική περιβαλλοντικά SPU τρέχοντας διαδρομή/δάπεδο διαδρόμων
| Υλικό: | SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | GREEN/BLUE/RED |
| Ανθεκτικά έτη: | Πάνω από δέκα έτη |
Προσαρμοσμένο δάπεδο διαδρομής SPU τρέχοντας για εσωτερικό υπαίθριο
| Υλικό: | SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 13mm |

