Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ shock absorbing rubber gym mats ] αγώνας 29 προϊόντα.
Αντιρρυπαντική αντι ολίσθηση επιστρώματος γήπεδο μπάσκετ εσωτερική UV
| Χρώμα:: | Πράσινος, κόκκινος, κίτρινος |
|---|---|
| Όνομα:: | Βινυλίου δάπεδο PVC, λαστιχένιο δάπεδο PVC, δάπεδο PVC |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχος, ένδυση - ανθεκτικός αντιολισθητικός, |
Πράσινο εσωτερικό δάπεδο δικαστηρίου μπάντμιντον
| Όνομα:: | Πάτωμα PVC, λάστιχο PVC |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχος, ο ήχος μειώνει, αντι ολίσθηση |
| Πάχος: | 4.5mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, προσαρμόζουν |
Πλαστικό εσωτερικό δικαστήριο μπάντμιντον που δαπεδώνει το UV επίστρωμα 7mm
| Όνομα:: | Πάτωμα PVC, λάστιχο PVC |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχος, ο ήχος μειώνει, αντι ολίσθηση |
| Πάχος: | 4.5mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, προσαρμόζουν |
Δημόσια εσωτερικά γήπεδο μπάσκετ 4.5mm ITF αντι UV επίστρωμα
| Όνομα:: | Λαστιχένιο δάπεδο PVC, δάπεδο PVC, λαστιχένιο χαλί PVC |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχος, αντιολισθητικός, ο ήχος μειώνει |
| Πάχος: | 3mm, 4.5mm, 6mm, 7mm, 8mm, κ.λπ. |
αθλητισμός PVC 6mm που δαπεδώνει το ξύλινο χορεύοντας δωμάτιο σχεδίων σιταριού
| Όνομα:: | Δάπεδο PVC, λαστιχένιο χαλί PVC, λαστιχένιο δάπεδο PVC, |
|---|---|
| Πάχος: | 4.5mm, 6mm, 7mm, 8mm, κ.λπ. |
| Χρώμα: | Ξύλινο, ξύλινο σιτάρι |
δάπεδο PVC αθλητικών αιθουσών 4.5mm εσωτερικό
| Όνομα:: | Λαστιχένιο πάτωμα PVC, πάτωμα PVC, λαστιχένιο χαλί PVC |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχος, ο ήχος μειώνει |
| Πάχος: | 4.5mm, 6mm, 6mm, 7mm, 8mm, κ.λπ. |
Εσωτερικό γήπεδο μπάσκετ υγιούς μείωσης που δαπεδώνει υψηλό Rebounce
| Όνομα:: | Λαστιχένιο δάπεδο PVC, δάπεδο PVC, λαστιχένιο χαλί PVC |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχος, αντιολισθητικός, ο ήχος μειώνει |
| Πάχος: | 3mm, 4.5mm, 6mm, 7mm, 8mm, κ.λπ. |
Αδιάβροχο μπάντμιντον PVC που δαπεδώνει υψηλό Rebounce καμία φορμαλδεΰδη
| Όνομα:: | Βινυλίου δάπεδο PVC, λαστιχένιο δάπεδο PVC, δάπεδο PVC |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Αδιάβροχος, αντιολισθητικός, ο ήχος μειώνει |
| Πάχος: | 3mm, 4.5mm, 6mm, 7mm, 8mm, κ.λπ. |
Εσωτερικό συνθετικό ελαστικό αφρού δαπέδων δικαστηρίου μπάντμιντον
| Όνομα:: | Πάτωμα PVC, λάστιχο PVC |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Η προστασία ασφάλειας, ήχος μειώνει, διακοσμεί |
| Πάχος: | 4.5mm, 5mm, 6mm, 7mm, κ.λπ. |

