Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ self knot type running track ] αγώνας 11 προϊόντα.
Τρόπος τρέξιμου τύπου σάντουιτς Self Knot για οποιαδήποτε μορφή χώρων προπόνησης αθλητισμού
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος/πράσινος/μπλε/κίτρινος |
| Δάχος: | 13mm |
Υψηλής απόδοσης αυτοσυσκευασμένη λαστιχένια πίστα για κάθε μορφή προπόνησης αθλητισμού
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Δάχος: | 13 χιλιοστά |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >38.9% |
Υψηλή ένδυση κόμβων SPU μόνη - ανθεκτική λαστιχένια τρέχοντας αντι ακίδα διαδρομής
| Πάχος: | 13 |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς, επίπεδο: | 1 (σημείο diamater<38mm εγκαυμάτων) |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο: | 130 |
13mm αδιάβροχος Soundproof αντιολισθητικός διαδρομής τρεξίματος σάντουιτς αθλητικός
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
13mm αθλητική τρέχοντας διαδρομή σάντουιτς χρώματος ουρανού μπλε αδιάβροχη
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
Ουρανού μπλε χρώματος αντοχής τρέχοντας διαδρομή αθλητισμού διαδρομής σάντουιτς τρέχοντας
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
13mm IAAF Συνθετικό καουτσούκ τροχιά τρέξιμο Σπάικοτινγκ Τάρτανα Σάντουιτς Τύπος
| Εφαρμογή:: | Αθλητική πίστα, πίστα για τρέξιμο, στάδιο, γυμναστήριο, αθλητικά και παιδικά κλπ. |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό:: | Φιλικό προς το περιβάλλον, χωρίς περιβαλλοντικά επιπτώσεις, ανθεκτικό στο συνθετικό καουτσούκ |
| Λειτουργία:: | Ηχομόνωση, αντρίκλιση, αντιστατική, θερμική μόνωση |
Μόνος διάδρομος σχεδίων SPU κόμβων που δαπεδώνει την αδιάβροχη υψηλή αναπήδηση Soundproof
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm |
| Απορρόφηση κλονισμού, %: | 35.1 |
Ηχομόνωση Αντι-ΥΡ συνθετική πίστα για τρέξιμο Γεματιστό πάτωμα Τρόπος τρέξιμου
| Παιχνίδι:: | Γεωργία τροχιάς αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13 χιλιοστά |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >35% |
13mm Iaaf Εγκριθείσα EPDM Ρουτίνα Granule Self Knot Μεικτός Τύπου PU πάτωμα διαδρόμου
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινος/πράσινος/κίτρινος/μπλε |
| Δάχος: | 13mm |

