Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ rubber acrylic tennis court ] αγώνας 65 προϊόντα.
Λαστιχένια ακρυλική αναπήδηση μαξιλαριών δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Λαστιχένιο υπαίθριο δάπεδο 1.12MPa γηπέδου αντισφαίρισης κανένας αποχρωματισμός
| Παιχνίδι:: | Αντισφαίριση |
|---|---|
| Η εκτατή δύναμη:: | 1.12MPa |
| Συσκευασία μεταφορών:: | Βαρέλια και παλέτες |
Συνθετική αθλητική δαπέδωση γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Γότσος από καουτσούκ ITF SPU Γότσος από ακρυλικό γήπεδο τένις με στρώμα ανάρτησης μαξιλαρίου
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Αξία της αναπήδησης: | 88% |
| Τρίσιμο διαβήματος: | 76n |
Ασφαλές και άνετο αθλητικό δάπεδο για επίστρωση γήπεδου τένις με πιστοποιητικό ITf
| Υλικά: | Ακρυλικό SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/πράσινο/μπλε/ιώδες |
| Δάχος: | 3-10 χιλιοστά |
ISO14001 λαστιχένιο υπαίθριο γήπεδο μπάσκετ που δεν δαπεδώνει καμία φυσαλίδα
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Υπαίθριο δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης ITF
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Πράσινη ακρυλική επιφάνεια γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Ελαστικό μαξιλαριών δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης Polyrethane πυριτίου
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Δοκίμιο αποτελεσματικό Spu Συνθετικό καουτσούκ γήπεδο τένις ανθεκτικό στην υγρασία
| Υλικό: | Ακρυλικό SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/πράσινο/μπλε/ιώδες |
| Δάχος: | 310mm |

