Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ rohs stadium running track ] αγώνας 210 προϊόντα.
Πλατόπεδο ανοικτή PU τροχιά τρέξιμο απορρόφηση κρούσης πάτωμα τροχιά αγώνα
| Αξία κατά της ολίσθησης:: | 56 |
|---|---|
| Δυνατότητα τέντωσης (MPa): | 1.12 |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
Λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή 13mm αθλητισμού συνθετική τρέχοντας διαδρομή
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Φιλική προς το περιβάλλον λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή EPDM
| Παιχνίδι:: | Αθλητισμός και Playround, αθλητικό τρέξιμο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Πολυουρεθάνιο Δημόσια πίστα τρέξιμου 10mm Πύργος τρέξιμου εξωτερικού
| Παιχνίδι:: | Πολυουρεθάνιο τροχιά τρέξιμου |
|---|---|
| Δάχος:: | 5mm, 8mm, 10mm, 13mm |
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | > 40% |
0.4Mpa ένδυση - ανθεκτική τρέχοντας διαδρομή συνθετικού λάστιχου για το στάδιο
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Τρέχοντας ένδυση διαδρομής 0.4Mpa συνθετικού λάστιχου σταδίων - ανθεκτική
| Επιμήκυνση στο διάλειμμα: | 138,6% |
|---|---|
| Πάχος: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού: | >35% |
Το κόκκινο PU κόκκων EPDM τρέχοντας σύνολο διαδρομής χύνει το σύνδεσμο πολυουρεθάνιου
| Αμήκρυνση κατά τη διάσπαση: | 1380,6% |
|---|---|
| πάχος:: | 13mm, ή πάχος σύμφωνα με το αίτημα |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
ελαστικοί EPDM 4mm λαστιχένιοι σβόλοι κόκκων μαξιλαριών για το τρέξιμο της διαδρομής
| Χρώμα: | Μπλε, μπλε ουρανού |
|---|---|
| Λειτουργία: | Η προστασία ασφάλειας, μειώνει ελαστικό |
| Όνομα προϊόντων: | Κόκκοι EPDM, λάστιχο EPDM |
ΙΑΑΦ Σχολή ΠΥ Τρόπος τρέξιμου Αντιστατικό Φιλικό προς το περιβάλλον πάτωμα διαδρόμου
| Αξία κατά της ολίσθησης:: | 56 |
|---|---|
| Δυνατότητα τέντωσης (MPa): | 1.12 |
| Ποσοστό απορρόφησης σοκ:: | > 35% |
UV ανθεκτικό αθλητικό τρέχοντας να απορροφήσει κλονισμού πολυουρεθάνιου διαδρομών
| Πάχος:: | 13mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
| Παράγοντας τριβής:: | 0,56 |

