Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ rohs stadium running track ] αγώνας 210 προϊόντα.
Διαδρόμων κοινοτικό Epdm λαστιχένιο αλκάλιο διάβρωσης δαπέδων αντι ανθεκτικό
| Χρώμα:: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μωβ, προσαρμόστε |
|---|---|
| Υλικό:: | EPDM-πολυμερές |
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | EPDM: PU=1:5.5 ή 1:6 |
Ψίχουλο λαστιχένιο αντι UV Ecolastic παιδικών χαρών EPDM παιδιών
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, πορφυρός, κ.λπ. |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 0.52.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας |
Πράσινοι Infilling τύρφης Atrificial τιμών χρώματος ανταγωνιστικοί λαστιχένιοι κόκκοι Epdm
| Χρώμα:: | Διαφορετικά λαμπερά χρώματα για να διαλέξετε, μπορείτε να προσαρμόσετε |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης EPDM και PU: | Συνδετικό PU: EPDM = 1: 6 ή 1:5.5 |
| Λειτουργία:: | Ασφάλεια Προστασία, χρωματική διακόσμηση, μείωση του θορύβου |
αντι UV EPDM λαστιχένιοι κόκκοι 3mm για το τεχνητό κίτρινο κόκκινο μπλε τύρφης
| Χρώμα: | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, πορφυρό, κ.λπ., μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 0.52.5mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση χρώματος, προστασία ασφάλειας, αντιολισθητική |
Υπαίθριο αντιολισθητικό ξύλινο δάπεδο γήπεδο μπάσκετ σύστασης με Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | ξύλινη υφή |
| Πάχος: | 3mm10mm |
Απορρόφηση κραδασμών ξύλινη υφή μπάσκετ γήπεδο υψηλής ελαστικότητας
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | ξύλινη υφή |
| Δάχος: | 3mm10mm |
Προσαρμοσμένα φιλικά SPU γήπεδο μπάσκετ Eco που δαπεδώνουν με την πιστοποίηση Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/γκρι |
| Πάχος: | 310mm |
Προσαρμοσμένο εξωτερικό / εσωτερικό πάτωμα μπάσκετ με υφή ξύλου
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | ξύλινη σύσταση |
| Δάχος: | 3mm10mm |
Καταστήστε αλεξίπυρα το δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης Polyurea πυριτίου 6mm, να μην εξασθενίσετε και ανθεκτικός
| Χρώμα: | Το μπλε ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 8-10years |
| Λειτουργία: | αντι-silide και υψηλή αναπήδηση και αδιάβροχος και αντι-UV |
Και τσιμέντο και δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης υλικών Polyurea πυριτίου βάσεων ασφάλτου
| Υλικά: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Διαπερατότητα νερού: | 0mm/min |

