Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ polyurethane outdoor artificial running track ] αγώνας 161 προϊόντα.
επίπεδο 1 δαπέδων καλαθοσφαίρισης πυριτίου παραμόρφωσης 0.9mm κάθετο φλόγα - καθυστερών για το σχολείο
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5years |
ΣΟ-S01 συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ με την κάθετη παραμόρφωση 0.7mm
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
ΣΟ-S01 46 PU πυριτίου αναπήδησης σκληρότητας υψηλή καλαθοσφαίριση που δαπεδώνει αδιάβροχος Soundproof
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
Ανθεκτικότητα σε υπεριώδη ακτινοβολία Πολυχρωματιστά και εύκολα κατασκευασμένα πατώματα για σχολεία
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/γκρι |
| Δάχος: | 3mm10mm |
Επαγγελματικό Spu ξύλινη υφή μπάσκετ αθλητικό γήπεδο με πιστοποιητικά RoHS
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | ξύλινη υφή |
| Δάχος: | 3mm10mm |
Εσωτερικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης ITF, πράσινο συνθετικό δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ρυθμός απορρόφησης κραδασμών:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Εύκολο κατασκευής δάπεδο γήπεδο μπάσκετ SPU κρυστάλλου Eco φιλικό με Iaaf
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| χρώμα: | Κίτρινος/πράσινος/μπλε |
| Πάχος: | 310mm |
Επαγγελματικό εσωτερικό ξύλινο γήπεδο μπάσκετ σύστασης SPU που δαπεδώνει αντιολισθητικό ζωηρόχρωμο
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Πάχος: | 3mm10mm |
| Χρώμα: | Πράσινος/μπλε |
ΣΟ-S01 ισχυρό και ανθεκτικότερο μοναδικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ spu εργοστασίων κλειδώματος
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το μπλε ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εφαρμογή: | σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
Ξύλινη καλαθοσφαίριση κρυστάλλου αντίστασης ύδατος που δαπεδώνει την αντι φωτογραφική διαφάνεια
| Πάχος: | 8mm |
|---|---|
| Χρώμα: | Σκούρο μπλε, μπλε, πράσινος |
| Εφαρμογή: | Αθλητική παιδική χαρά |

