Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ polyurethane athletic running tracks ] αγώνας 180 προϊόντα.
Λαστιχένιος διάδρομος SPU που δαπεδώνει την αποδοτική αναπήδηση απομονωτών και την ανθεκτική απόδοση
| Πάχος: | 13mm |
|---|---|
| Απορρόφηση κλονισμού: | 35.2 |
| Κάθετη παραμόρφωση, χιλ.: | 0,8 |
Soundproof PU αθλητισμός που δαπεδώνει την υψηλή απορρόφηση αντίκτυπου παντός καιρού
| Παιχνίδι:: | Αθλητικό δικαστήριο |
|---|---|
| Πάχος:: | 13mm |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Ακρυλικός πράσινος υπαίθριος αδιάβροχος επιφανειών γήπεδο μπάσκετ
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, μπάντμιντον, επιτραπέζια αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
3.5Mpa εσωτερικό αντιολισθητικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ δαπέδων αθλητικού δικαστηρίου
| Παιχνίδι μπάλας:: | Μπασκετμπολ και πολλαπλές αθλητικές δαπέδες |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Ανερόστατη, ηχοσταθερή, αντρίγλιστη, προστασία ασφαλείας κλπ. |
| Χαρακτηριστικό:: | Φιλικό προς το περιβάλλον, χωρίς περιβαλλοντικές επιπτώσεις |
Αθλητικό γήπεδο Σιλικόνιο PU Αθλητικό πάτωμα για γήπεδο μπάσκετ και γήπεδο τένις
| Χρώμα: | Κόκκινο/πράσινο/μπλε/κίτρινο, μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
| πακέτο: | Βαρέλια και παλέτες |
οι τοξικοί EPDM λαστιχένιοι κόκκοι 4mm μη υγροί χύνουν σε ισχύ
| Όνομα προϊόντων:: | Κόκκος EPDM, λαστιχένιος κόκκος EPDM, μόριο EPDM, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Παιδική χαρά, αθλητικός τομέας, τρέχοντας διαδρομή, τεχνητό infilling τύρφης |
| Πιστοποιητικά:: | RoHS, CE ISO9001 και ISO14001, SGS, κ.λπ. |
UV ανθεκτικό λαστιχένιο δάπεδο 2mm EPDM ασφαλές υπαίθριο δάπεδο παιδιών
| Όνομα προϊόντων:: | Δάπεδο EPDM, λαστιχένιο δάπεδο EPDM, δάπεδο παιδικών χαρών |
|---|---|
| Δομή προϊόντων::: | PU ο σύνδεσμος και EPDM χύνουν σε ισχύ |
| Εφαρμογή:: | Λαστιχένια παιδική χαρά, τρέχοντας διαδρομή, jogging διαδρομή |
Ελαστικό μαξιλαριών δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης Polyrethane πυριτίου
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
RoHS υπαίθριο αθλητικού δικαστηρίου δαπέδων δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης νερού ανθεκτικό μη τοξικό
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Συνθετική αθλητική δαπέδωση γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |

