Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ jogging track colored epdm ] αγώνας 42 προϊόντα.
Anti UV Color Lasting EPDM Rubber Granules
| Χρώμα:: | Μπλε, Κόκκινο, Κίτρινο, Μωβ, Πράσινο, διάφορα έντονα χρώματα |
|---|---|
| Υλικό:: | καουτσούκ αιθυλενίου-προπυλενίου-διενίου-τριπολυμερούς |
| Τυποποιημένα μεγέθη:: | 0,5-1,5mm, 1-2,5mm, 1-3mm. 2-4mm, ανά αίτημα |
Πράσινο δάπεδο συνθετικού λάστιχου Soundproof με τους κόκκους EPDM
| Υλικό:: | EPDM |
|---|---|
| Λαστιχένια περιεκτικότητα σε κόκκους:: | 10%, 12%, 14%, 20%, 22%, 25%, 35%, κ.λπ. |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >35% |
Ενιαίος σύνδεσμος συνδέσμων EPDM SBR αμμοχάλικου συστατικού πολυουρεθάνιου
| Όνομα προϊόντων:: | PU σύνδεσμος, σύνδεσμος πολυουρεθάνιου, PU κόλλα, PU κόλλα |
|---|---|
| εφαρμογή:: | PU σύνδεσμος για το τρέξιμο του δαπέδου διαδρομής και παιδικών χαρών |
| Τύπος:: | Σύνδεσμος EPDM PU, σύνδεσμος SBR PU |
Υγρός χύστε σε EPDM τη λαστιχένια γυμναστική δαπεδώνοντας τους μπλε λαστιχένιους κόκκους
| Όνομα προϊόντων:: | Δάπεδο EPDM, λαστιχένιο δάπεδο EPDM |
|---|---|
| Δομή προϊόντων::: | PU σύνδεσμος: EPDM=1: 6 |
| Χρήση:: | Τομέας άσκησης, παιδική χαρά, αθλητικός τομέας, τομέας ικανότητας |
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM, μπλε υπαίθριο λαστιχένιο δάπεδο παιδικών χαρών
| Υλικό:: | Σκόρπια EPDM και σύνδεσμος PU |
|---|---|
| Αναλογία ανάμειξης:: | Συσκευή σύνδεσης PU: κόκκοι EPDM = 1: 5,5 ή 1: 6 |
| Χρονική ανοχή:: | 7-10 ημέρες |
Σχολικό Σύστημα Σάντουιτς Δρομολόγιο Δρομολόγιο Απορρόφηση Σοκ
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης:: | Εγκατάσταση επί τόπου με μηχανήματα και εργαλεία |
IAAF Συνθετική τροχιά τρέξιμου για όλα τα καιρικά φαινόμενα Θερμική μόνωση πάτωμα διαδρόμου
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm, ή σύμφωνα με το αίτημα |
| Τρόποι εγκατάστασης:: | Εγκατάσταση επί τόπου με μηχανήματα και εργαλεία |
Πλαστικό 13mm Συνθετική τροχιά για τρέξιμο Αντίσταση στο καιρό Σύστημα σάντουιτς
| Παιχνίδι:: | Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος δρόμου, Δρόμος αθλητισμού |
|---|---|
| Δάχος:: | 13mm διεθνές πάχος πρότυπο, ή πάχος μπορεί να προσαρμόσει |
| Επίπεδο προστασίας του περιβάλλοντος: | E1 |
Πράσινο πολυουρεθάνιου αντι UV κόκκων συνδέσμων λαστιχένιο για την παιδική χαρά
| Χρώμα: | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, και ούτω καθεξής, μπορεί να ελέγξει το διάγραμμα χρώματος |
|---|---|
| Τυποποιημένο μέγεθος: | 0.51.5mm, 13mm, 24mm, που προσαρμόζονται |
| Λειτουργία: | Διακόσμηση δαπέδων, προστασία ασφάλειας |
Αντι-ΥΡ χρωματιστά ελαστικά πελετάκια για παιδική χαρά 1.5 mm EPDM ελαστικό δάπεδο
| Χρώμα:: | διάφορα λαμπερά χρώματα |
|---|---|
| Τυπικά μεγέθη:: | 0.5 - 1,5 mm, 1,0 - 2,0 mm, 1,0 - 2,5 mm, 1,0 - 4,0 mm, 1,0 - 3,5 mm |
| Διαλυτό βαρύ μέταλλο: | Κανένας έλεγχος έξω |

