Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ isss tennis court acrylic surface ] αγώνας 163 προϊόντα.
Πράσινη ακρυλική επιφάνεια γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Μπλε συνθετική αντισφαίρισης αντοχή επιφάνειας γηπέδου ακρυλική
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Υψηλή PU πυριτίου αναπήδησης ακρυλική επιφάνεια γηπέδου αντισφαίρισης μη τοξική
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το μπλε ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
Ελαστικό μαξιλαριών δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης Polyrethane πυριτίου
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Συνθετική αθλητική δαπέδωση γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Μπλε αντισφαίρισης γηπέδου δαπέδων απορρόφηση κλονισμού γδαρσίματος ανθεκτική
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Προδιαγραφή:: | βάρος κάθε βαρελιού: 30kg/barrel |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | 30 |
Κανένα υπαίθριο πολυουρεθάνιο πυριτίου δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης αποφλοίωσης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Προδιαγραφή:: | βάρος κάθε βαρελιού: 30kg/barrel |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
Υπαίθριο δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης ITF
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Λαστιχένια ακρυλική αναπήδηση μαξιλαριών δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
Αποθηκεύοντας πολυουρεθάνιο πυριτίου δαπέδων γηπέδου αντισφαίρισης 1.12MPa
| Παιχνίδι:: | Αντισφαίριση |
|---|---|
| Η εκτατή δύναμη:: | 1.12MPa |
| Ποσοστό απορρόφησης κλονισμού:: | >45% |

