Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ iaaf athletic running track ] αγώνας 263 προϊόντα.
Ελαστικό γούστο πάτωμα αθλητικού γηπέδου με μαξιλάρι θωράκισης και στρώμα ακρυλικής επικάλυψης
| Υλικό: | Ακρυλικό SPU |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/μπλε/γκρίζο/φύλλο |
| Δάχος: | 3mm10mm |
Καλή απόδοση Σιλικόνιο PU γήπεδο τένις
| Υλικά: | Πολυουρεθάνιο Silicion |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο/κόκκινο/πράσινο/μπλε/ιώδες |
| Ψηλή παραμόρφωση: | 2.3mm |
Φυματίωση-002T απομονωτών αθλητική δαπέδωση αντισφαίρισης αναπήδησης SPU στρώματος Soundproof και υψηλή
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Πακέτο στο βαρέλι/παλέτα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Μέσα σε 15 ημέρες εργασίας μετά από την κατάθεσή σας |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
75Slid τριβή για την αθλητική δαπέδωση αντισφαίρισης SPU
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Διαπερατότητα νερού: | 0mm/min |
| Χρώμα: | Το μπλε ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
853% επιμήκυνση στον αθλητισμό αντισφαίρισης σπασιμάτων ΣΟ-S02 SPU που δαπεδώνει για το σχολείο
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
| Εξουσιοδότηση: | 5 έτη |
0,048 PU πυριτίου Wearabiity ΣΟ-S02 δάπεδο αντισφαίρισης και αντι-γλιστρημένος και αδιάβροχος
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Εξουσιοδότηση: | 5years |
Καμία φυσαλίδα και καμία αποφλοίωση και καμία PU πυριτίου αποχρωματισμού ΣΟ-S02 υψηλής αναπήδηση δαπέδων και
| Υλικό: | Πυρίτιο Polyurea |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υπαίθρια σχολικά στάδια και γυμναστήρια |
| Χρώμα: | Το κόκκινο ή εσείς μπορεί να προσαρμόσει |
Λαστιχένιο γαλάκτωμα νερού συνδέσμων πολυουρεθάνιου ψίχουλου κατασκευής
| Συνδέοντας λειτουργία:: | Δομική κόλλα |
|---|---|
| Μορφολογία:: | Γαλάκτωμα νερού |
| Εφαρμογή:: | Κατασκευή |
Υγρό δάπεδο επιστρώματος SPU, συνθετικό εσωτερικό λαστιχένιο γήπεδο μπάσκετ
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος |
Δάπεδο παιδικών χαρών SPU, ολυμπιακό συνθετικό γήπεδο μπάσκετ πάρκων
| Λειτουργία:: | Όμορφη διακόσμηση, Soundproof, ασφαλής προστασία |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο Vairoud, αθλητική παιδική χαρά, αθλητικό παιχνίδι |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος, παντός καιρού |

