Όλα τα Προϊόντα
-
λαστιχένια τρέχοντας διαδρομή
-
PU τρέχοντας διαδρομή
-
Συνθετική τρέχοντας διαδρομή
-
Αθλητικό δάπεδο PVC
-
Δάπεδο SPU
-
Συνθετικό δάπεδο γήπεδο μπάσκετ
-
Δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης
-
Εποξικό δάπεδο υπαίθριων σταθμών αυτοκινήτων
-
Λαστιχένιο δάπεδο EPDM
-
Λαστιχένιοι κόκκοι EPDM
-
PP που ενδασφαλίζουν την αθλητική δαπέδωση
-
Λαστιχένια χαλιά γυμναστικής
-
Συνθετική τεχνητή χλόη
-
Λαστιχένιος σύνδεσμος πολυουρεθάνιου ψίχουλου
-
Τρέχοντας μηχανήματα εγκατάστασης διαδρομής
-
ΤζάκσονΟ αθλητισμός ΣΟ είναι αξιόπιστη επιχείρηση, παρέχει τα άριστες προϊόντα και τις υπηρεσίες. Ελπίδα ότι έχουμε μια μακροπρόθεσμη και σταθερή συνεργασία με τον αθλητισμό ΣΟ! -
AndrewΕίμαστε πολύ ευχαριστημένοι από την αγορά μας. Αυτό είναι ένα σημαντικό ποιοτικό προϊόν, καλύτερα από ανέμεινα. Σας ευχαριστώ για όλη την πρότασή σας και καλή υπηρεσία, ελπίζω ότι μπορούμε να έχουμε μια άλλη πιθανότητα στη συνεργασία.
λέξεις-κλειδιά [ anti slip synthetic acrylic flooring ] αγώνας 21 προϊόντα.
Μπλε αντιολισθητικός UV ανθεκτικός αθλητικού δικαστηρίου κατωφλιών πολυ
| Παιχνίδι:: | Διάφορη αθλητική δαπέδωση, καλαθοσφαίριση, πετοσφαίριση, μπάντμιντον, αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
PU πυριτίου υπαίθριο αθλητικό δάπεδο
| Παιχνίδι σφαιρών:: | Καλαθοσφαίριση, και πολυ αθλητική δαπέδωση |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχη, Soundproof, αντιολισθητική, προστασία ασφάλειας, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, παιδική χαρά, αθλητικός και τομέας ανταγωνισμού |
Λαστιχένιο συνθετικό δάπεδο IAAF γήπεδο μπάσκετ αντιολισθητικό
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, παιδική χαρά, αθλητικός και τομέας ανταγωνισμού |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχη, Soundproof, αντιολισθητική, προστασία ασφάλειας, κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Φιλικός προς το περιβάλλον, eco-ελεύθερος |
Υπαίθριο πολυ πολυουρεθάνιο πυριτίου αθλητικού δικαστηρίου Rebounce μαξιλαριών
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, πετοσφαίριση, μπάντμιντον, επιτραπέζια αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
Αδιάβροχη ακρυλική αθλητική δαπέδωση
| Παιχνίδι σφαιρών:: | Καλαθοσφαίριση, πετοσφαίριση, αντισφαίριση, και διάφορη αθλητική δαπέδωση |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, παιδική χαρά, αθλητικός και τομέας ανταγωνισμού |
RoHS υπαίθριο αθλητικού δικαστηρίου δαπέδων δάπεδο γηπέδου αντισφαίρισης νερού ανθεκτικό μη τοξικό
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857 |
| Αξία αναπήδησης:: | 88 |
Ακρυλικός πράσινος υπαίθριος αδιάβροχος επιφανειών γήπεδο μπάσκετ
| Παιχνίδι:: | Καλαθοσφαίριση, μπάντμιντον, επιτραπέζια αντισφαίριση, κ.λπ. |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Εφαρμογή:: | Αθλητικό δικαστήριο, αθλητική παιδική χαρά |
Soundproof δάπεδο SPU για το τρέχοντας υλικό δαπέδων διαδρομής σάντουιτς
| Πάχος: | 13mm, ή προσαρμόζουν |
|---|---|
| Εκτατή δύναμη, MPA ≥:: | 0,8 |
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 1.74mm |
PU σιλικόνης δαπέδων δικαστηρίου πετοσφαίρισης 3mm ακρυλικό υπαίθριο μαξιλάρι
| Κάθετη παραμόρφωση:: | 2.3mm |
|---|---|
| Επιμήκυνση στο σπάσιμο:: | 857% |
| Αξία αναπήδησης:: | 88% |
Soundproof υπαίθριο πυρίτιο PU δαπέδων γήπεδο μπάσκετ
| Πιστοποιητικό:: | ITF, IAAF |
|---|---|
| Λειτουργία:: | Αδιάβροχος, Soundproof, αντιολισθητικός, κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα:: | Μη τοξικός, αντιολισθητικός, ανθεκτικός, άνευ ραφής |

